Дирекција за култура и уметност на Скопје


  • Адреса: бул.Св.Климент Охридски 58-б
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9443 км
  • Локација: Спроти матица п.фах 519

  • Телефон 2: 02 3222341
  • Факс: 02 3165064
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Велешкиот трговски синџир „Жито“ соопшти дека донел одлука предвремено да ги исплати месечните аконтации на данок на добивка за 2020 година, во висина од ...
сите 32 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи