Дирекција за безбедност на класифицирани информации


  • Адреса: Васко Карангелески 8
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7427 км
  • Локација: Стар Аеродром
Дејности:

дирекции


  • Факс: 02 3299829
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Време зa читање: < 1 минутa За време на празникот „Св. Кирил и Методиј“ – Денот на сесловенските просветители, експозитурите на НЛБ Банка нема да работат во ...
сите 9 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи