Radius (100km)

Dioptra Optics


 • Address : bul.Partizanski Odredi 64-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7848 км
Suggested results for your search terms:

Public transport6 days a weekAirconditionedCards accepted

Vizus


 • Address : Makedonija 27
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 21:00 • Sat from 10:00 to 17:00

New style of vision in the city...

Internet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

Getaldus


 • Address : Makedonija 56
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00

The tradition has been in existence since 1959 and until now the chain of optics Götaldus is the leader in our country in the field of optics.

Optika Eriela


 • Address : Sutjeska 38
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7918 км
 • Working Hours: Tue - Fri from 09:00 to 19:00 • Sat from 09:00 to 13:00
 • Пауза: Mon - Fri from 12:00 to 15:00

optika

Map

Сите домашни и странски компании што ги задоволуваат условите ќе можат да добијат субвенции од мерките за економски раст изјави заменик претседателот на ...
сите 84 | | | веќе видена

Интегрален текст од прес конференција за медиуми на Драган Данев од ВМРО-ДПМНЕ: Почитувани, Зголемувањето на старосната граница за пензионирање и стапката на ...
сите 88 | | | веќе видена

Нехигиена во објектите, неспроведени мерки за дезинфекција и дезинсекција, неправилно декларирање на месото, непоседување на комерцијален документ за пратка ...
сите 38 | | | веќе видена

„Токму неспособноста и криминалните политики на ВМРО-ДПМНЕ се причината за предизвиците со коишто се соочува Фондот за пензинско и инвалидско осигурување“, ...
сите 10 | | | веќе видена

Log In to Golden Pages

Logged in users use services like discount coupons, contact businesses, list favorite places, comments, ratings ...

Username:Password:


New user? | Forgot password? | Cancel