Dini Kompani mm

Parking6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  • Address : Bul.Slovenija 53
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7423 км

  • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1561112372_98.png?t=true&w=300&h=300


Photo & Video Galery

Прозорец, врата и ламинат компанијата ДИНИ КОМПАНИ е компанија која работи со широк спектар на продажни места и широк спектар на квалитетни производи, Дини Компани нуди на клиентите бројни избори за врата, прозорци и ламинати. Во програмата на Дини Компани производи кои можете да ги најдете се околу 70 модели на внатрешни врати, околу 50 модели на AC3, AC4, PVC прозорци 8.8cm, 7.6cm, 7cm и други производи во согласност со барањата на нашите клиенти.

Со оглед на широк спектар на производи, квалитетот, функционалноста и совршениот модерен и класичен дизајн, конкурентните цени што ги нудиме на пазарот за нашите клиенти, ја прават нашата компанија - ДИНИ КОМПАНИ - да биде лидер на пазарот на врати, прозорци и ламинати, но исто така и пошироко. Значи, целта на нашата компанија е да обезбеди различни варијанти на производот и да биде што повремено модерна и во тек со пазарот, така што клиентите можат да го изберат најдоброто и тоа што им треба.
more
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel