Din best


  • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 127
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈9440 км

  • Faksi: 02 3094001
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Retail Price - VAT Included:Ask for price

Packing machine - SUPER PAK

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Foil

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Packing machine - TERMO TUNEL

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Packing machine - TERMO PAK

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Packing machine - MEGA PAK

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Polystyrene packing trays


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Со цел полесно справувањето на нашата земја со пандемијата предизвикана од коронавирусот, НЛБ Банка АД Скопје реализираше донација од 50 илјади евра, како ...
сите 101 | | | веќе видена

Скандалозно и парадоксално до максимум. Во време на светска пандемија и вонредна состојба во државава, во услови кога илјадници луѓе остануваат без работа, ...
сите 30 | | | веќе видена

Каматните стапки за граѓаните за постојните кредити, односно оние кои веќе ги отплаќаат кон банките, нема да се променат. Ова важи и за каматите на кредитните ...
сите 112 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj