Dimoski Blokara


 • Address : s.Berovci 3
 • Place: Prilep


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  ENG Beton


  • Address : Skupi b.b.
  • Place: Skopje

  Повеќе од 19 години сме составен дел на голем број градби. Произведуваме и вградуваме бетон со сопствена механизација и потврден квалитет. Поседуваме Б интегрирана лиценца за работа. ✓ Основани сме во 2003-та година ✓ Поседуваме 2 бетонски бази ✓ Сопствена механизација: миксери, пумпи, кипери, багери, скипер ✓ Поседуваме Б интегрирана лиценца за работа ✓ Секој бетон е со сертификат за квалитет

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1652688895_89.png?t=true&w=300&h=300

  Fati Beton


  • Address : s.Palatica
  • Place: Tetovo

  Произведуваме секој вид на центрифугални бетонски столбови од 8м до 16м со висококвалитетна нова технологија

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1646748999_16.png?t=true&w=300&h=300

  Пандемијата на коронавирус поттикна дигитализација на многу секојдневни функции од нашите животи, вклучително и средби со луѓе. Сепак, виртуелните состаноци не ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Високите цени на енергенсите и храната и неизвесноста што се најавува за следниот период дополнително ја подгреваат инфлацијата. Најновите податоци за ...
  сите 79 | | | веќе видена

  Прилагодената верзија на апликацијата „Мој ДДВ“ од денеска е достапна и на Гугл Плејстор, информира Управата за јавни приходи.Корисниците на апликацијата, ...
  сите 46 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel