Dimko Mitrev


  • Address : Dimko Najdov 94
  • Place: Veles
  • Distance: ≈10728 км
  • Location: Спроти манастирот Св.Димитрија

  • Telephone 2: +389 43 232560
  • Fax: +389 43 234207
  • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Лековите за слабеење по кои посегнале милиони луѓе ширум светот може да им донесат на фармацевтските компании околу 150 милијарди долари до почетокот на ...
сите 3 | | | веќе видена

Има сериозни причини зошто голем дел од работната сила во земјава посекува да работи за моќни и големи компании, и тоа главно поседувани од домашни ...
сите 18 | | | веќе видена

Нема да се дели дивиденда, туку парите ќе се реинвестираат. Акционерското друштво „Хотели Метропол“ објави како ќе се распредели добивката што ја оствариле во ...
сите 11 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel