Dimko Mitrev


  • Address : 8-mi Septemvri (Marshal Tito) 67/1
  • Place: Veles
  • Distance: ≈7894 км

  • Working Hours: Mon - Fri from 09:30 to 16:30
    Sat from 09:30 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Photo of Location
Photo of Location
Map

Американската и британската берза денеска се затворени поради неработни денови, а на пазарите истовремено е забележан пораст на цените на нафтата, златото и ...
сите 40 | | | веќе видена

Никопоулос од Битола, една од неколкуте фирми за која беше обелоденето дека добиле тендер од АД ЕСМ за увоз на јаглен за потребите на РЕК Битола, е најуспешна ...
сите 18 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel