Димитковска Љопче


  • Адреса: Васил Сурчев 5
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7542 км
  • Локација: Позади ТЦ Глобал
Дејности:

извршители


  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30Мапа

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Трајан Димковски, од денеска во следните два дена е во официјална посета на Република Словенија. Во ...
сите 131 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи