Dimi kompani

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bul.Vëllezërit Gjinoski 203
  • Vendi: Gostivar
  • Distanca: ≈7402 км

  • Telefon 2: 070 230367
  • Faksi: 042 213512
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/72ec4dbdfb695da9fd4f951ef4ba5fad.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Firma është përfaqësuese shumëvjeçare e profilit Gjerman të mirënjohur SALAMANDER, ekipet profesionale të të cilitofrojnë cilësi të shkëlqyeshme, dizjan bashkëkohorë dhe zhgjidhje ideale për zëvendësim të zdukthëtaris së drurit me PVC zdrukthëtari të sigurtë (mbrojtje nga vjedhjet), izoluese (nxehtësisë, zërit) dhe cilësore (profil me 5 dhomëza).


Ne ndjekim devizën tuaj. Ekzistojmë që ta bëjmë shumë më praktike, të sigurtë dhe të këndshme hapësirën tuaj private dhe afariste.


Produktet :
Profile:
- 2D dizajn
- 3D dizajn
- ID dizajn
- SL dizajn
- Dyer të hyrjes
- Dyer rrëshqitëse
- Dyer franceze
- Dritare
- Dritare termale
- Roletna
- Dritare të brendëshme
- Elemente rrëshqitëse
- Rrethoja alumini
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

I Профил

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Plastic PVC window

Retail Price - VAT Included:Ask for price

I Профил


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj