Dimbafens

ParkingPaqesë me kartela kreditoreDërgesë

  • Adresa: Bul.Gjevgjeli 1
  • Vendi: Gjevgjeli
  • Distanca: ≈7980 км
Foto dhe video galeri

Dimbafens – është e specializuar për lloje të ndryshme të sistemeve rrethojave nga çeliku me cilësi të lartë.

Rrethojat tona mund të shihen në gjithë teritorin e Maqedonisë, si dhe në vendet fqinje.

Rrethojat janë zinguara dhe ngjyrosura në mënyrë elektrostatike të ngjyrës, e cila mundëson cilësi të lartë dhe afatgjate të rrethojave. Rrethojat mund të jenë të ngjyrosura në ngjyra të ndryshme sipas RALL kartës.

Më e reja nga ‘Dimbafens’, ZHILET TEL dhe ZHILET PANEL, e cila përdoret për mbrojtjen nga vjedhja me rrethimin e oborreve, arave, trulleve dhe objekteve industriale.

Gardhe alumini dhe sisteme parmakësh ofrojnë estetikë, elegancë dhe përdorim praktik në ngjyra dhe modele të ndryshme.

Profile alumini:
- Elemente parmaku
- parmakë ballkonesh
- parmakë shkallësh

Gardhe alumini pleksiglas
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Fence - Ubor-Lancer

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Fence - Canfor panel set

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Fence - Dekocanfor

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Fence - Sports fields

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Fence - Razorpan wires

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Fence festeners

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Fence - Razor blade

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Fence - Doors systems

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Fence - Ubor

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Fence - single panel set

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Fence - double panel set

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Димбафенс


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj