Dil Kom

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Naseleno mesto, f.Leniste p.n.
  • Vendi: Prilep
  • Distanca: ≈7477 км

  • Telefon 2: 070 826016
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00
    Sh nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1494250294_02.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

DIL KOM është kompani e specializuar e cila në kuadër të biznesit të vet, merret me ajër të ngjeshur (kompresuar) si proces teknologjik i rrumbullaksuar – i prodhimit, trajtimin të shpërndarjes dhe përdorimit.

Kompania jonë është e njohur në treg në fushën e shitjes, servisimit dhe instalimin e kompresorëve dhe stacionet kompresor dhe stacioneve kompresuese, si dhe tharës të ajrit të kompresuar dhe filtrave.

Qëllimi ynë është shpërndarje në kohë dhe shërbim pas shitjes dhe pjesë këmbimi në magazinë për të gjitha pajisjet .

Dil kom është kompani profesionale profesionaliteti i të cilës gjithmonë do të përshtatet me nevojat dhe shërbimet tuaja, me qëllim që të krijojmë bashkëpunime afarsite afatgjate dhe të përbashkëta. Gjithmonë qëndrojmë 100% prapa produkteve tona dhe 100 % pranë klientëve tanë.

Dil Kom ofron produkte të cilësisë nga markë Tamsan I Trudebnik Doboj :

- Kompresorë vidë
- Kompresorë piston
- Kompresorë lëvizëse
- Kompresorë silobas
- Tharëse të ajrit të kompresuar
- Filtrat për ajër të kompresuar
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Клипен компресор

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Абсорбски сушач

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Piston compressor Tamsan

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Mobile compressors Tamsan

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Compressor stations Tamsan

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Compressor stations Tamsan


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj