Dikos  • Telefon 2: 070 354879
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 09:00 deri më 14:00
  • Пауза: Ha - Pr nga 12:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Mapa

Секогаш кога има криза, а во моментов се неколку истовремено, по правило постои голема неизвесност за иднината,а тоа многу го отежнува работењето на фирмите. ...
сите 33 | | | веќе видена

„Регулаторната комисија за енергетика (РКЕ) во среда да одржи подготвителна и главна седница на која ќе бидат соопштени цените на блок тарифите, изјави денеска ...
сите 80 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj