Digital Centar

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: rr.1550 nr.32-a Magjistralja e Adriatikut
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7420 км

  • Telefon 2: 02 3094004
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1415101253_41.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Digital Centar është themeluar në vitin 2004 dhe merret me aktivitet grafiku dhe printimi. Kompania ka staf profesionit për printim grafike dhe punim të mëtejshëm të duhur të çdo lloj materiali. Me kalimin e kohës, kapacitetet tona teknologjike vazhdimisht forcohen dhe adaptohen, si një drejtim të futjes së teknologjive të reja, ashtu dhe në drejtim të hapësirës mjedisore.


Kompania vazhdon të forcojë pozitën e saj me modelet e reja të printerëve që plotësojnë dëshirën e kompanisë në rritjen e produktivitetin dhe ofertës me shërbime të ndryshme, duke u përpjekur të zhvillohet si në tregjet ekzistuese dhe ato të reja. në atë mënyrë, kemi mundësi t'i përmbushim, kërkesat dhe nevojat e klientëve për shërbim të shpejtë dhe cilësor dhe me kosto më të ulët.


Kompania është në gjendje të printojë dhe në Solvent, Latex dhe ngjyra uji, printojmë dhe në printe UV. Varësisht nga nevojat dhe dëshirat e klientëve, printohen nga deklaracionet më të vogla deri në gjerësi prej 5 m dhe gjatësi të pakufizuar, me kapacitet ditor prej 5.000 m2.
Për atë qëllim implementuam dhe standardet e nevojshme ISO: ISO 9001, 2008. Sistemi për përmirësim të cilësisë dhe ISO 14001, 2004, sisteme për menaxhim të mjedisit.

Në lidhje me të gjithë asortimentin e prodhimit dhe shërbimeve, Digital Centar ka ndërtuar një përvojë shumëvjeçare në punimin e totemeve, zakonisht në 3D reklama ndriçuese, si dhe reklama të punuara nga stiropor, displeje alumini dhe mbajtës pleksiglas, brendim automobilash, autobusësh dhe kamionësh, brendim të godinave.


Prodhimet dhe projektet e aktivitetit tonë të deritanishëm do t'ju dëshmojnë se ekzistenca jonë dhe përpjekjet tona për t'ju ofruar cilësi më të mirë në printim dhe në dizajnin e grafikut janë të vazhdueshme dhe të përhershme.

Përmes nesh mundeni lehtë dhe shpejtë t'i plotësoni idetë tuaja.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj