Радиус (100км)

Дигитал Центар


  • Адреса: ул.1550 бр.32-а Јадранска магистрала
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7846 км
  • Локација: Индустриска зона Визбегово

  • Телефон 2: 02 3094004
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Слика од локација
Дигитал Ценатар е основана во 2004 година и се занимава со графичка и печатарска дејност. Компанијата поседува стручен тим за графичко печатење и соодветна дополнителна обработка на секаков тип материјал. Со текот на времето, нашите технолошки капацитети постојано се засилуваа и надградуваа, како во насока на воведување нови технологии, така и во насока на зачувување на животната околина.

Компанијата настојува да ја засили својата позиција со нови модели на печатачи кои го дополнуваат стремежот на компанијата за зголемување на продуктивноста и понудата со разновидни услуги, тежнеејќи да се развие како на постоечките, така и на нови пазари. На тој начин, имаме можност да ги исполниме барањата и потребите на клиентите за брза и квалитетна услуга, а со најниски трошоци.

Компанијата е во можност да печати и на Solvent, Latex и бои на водена база, а печатиме и на УВ печатачи. Во зависност од потребата и желбата на клиентот, се печатат од најмали декларации па сé до ширини од 5 метри и неограничена должина, со дневен капацитет од 5000м2.
За таа цел ги спроведовме и неопходните ИСО станарди: ИСО 9001, 2008, Систем за управување со квалитет, и ИСО 14001, 2004, Систем за управување со околина.

Во однос на вкупниот асортиман на производи и услуги, Дигитал Центар изгради долгогодишно искуство во изработката на тотеми, обични и 3D светлосни реклами, како и реклами изработени од стиропор, алуминиумски дисплеи и плексиглас држачи, брендирање на автомобили, автобуси и камиони, брендирање на згради.

Производите и проектите од нашата досегашна активност ќе ви докажат дека нашето настојување и вложен труд да ви понудиме најдобар квалитет во печатењето и во графичкиот дизајн е континуиран и постојан.

Преку нас можете лесно и брзо да ги остварите вашите замисли.
повеќе

Постови

Timeline Photos

#digitalcentar

Timeline Photos

✔️Изработка на 3Д светлосна реклама #homax #3dlightsign #lightbox

Timeline Photos

✔️Изработка на ЗD Светлосни Букви и лого #cashbackworld #skopje #3Dlightsign

Timeline Photos

✔️Изработка на 3Д лого, од стиропор... #stiroporcutting #bigsign

#DigitalCentar #businessawardseurope

гласајте за DigitalCentarhttp://www.businessawardseurope.com/vote/detail-new/the-rsm-international- ...

Vip Arena

Photos from Digital Centar's post

2016 - 1/2

Photos from Digital Centar's post

Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи