Digikom

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Simeon Kavrakirov 16/4
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10686 км
  • Lokacioni: Мичурин до Нова Железничка - Аеродром

  • Telefon 2: 070 337989
  • Faksi: 02 2401010
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1600867645_38.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Digikom është kompani e vetme që përforcon kompjuterin tuaj "të vjetër dhe të dobët", me mundësi për një zëvendësim të plotë me një të ri duke përdorur parimin "e vjetër për të re".

Ne servisojmë pajisje kompjuterike në një nivel shumë të lartë profesional, me një përqindje të lartë të suksesit. Digikom ofron rrjete kompjuterike komplete dhe pajisje të tjera nga projektimi, shitja, instalimi dhe mirëmbajtja.

Produkte, Furnizime dhe Pjesë të tjera:
• Kompjuterë
• Kompjuterë transportues
• Tablet PC
• Ekrane
• Kartat memorie dhe lexues
• Printerë dhe skanerë multifunksional
• Fotoaparate dhe kamera
• Softuerë
• Modemet rutera dhe çelësa
• UPS, bateri dhe karikuesë
• Pllaka amë dhe procesorë
• Memorie RAM
• Disqe të jashtme dhe hard disqe
• Karta grafike
• Shtëpiza dhe furnizim me energji
• Kulerë, Kabllo dhe ushqyes
• Mouse, Keyboards dhe Webcams
• Multimedia
• Pajisjet optike dhe Media

- Digikom kompjuterë ka një ekip ekspertësh që mund të servisojë çdo lloj sistemi kompjuterik, pavarësisht nga data e prodhimit.
- Digikom kompjuterë kanë bashkëpunëtorë për servisë për printerë, skanerë, monitorë dhe pajisje periferike.
- Digikom kompjuterë gjithmonë ka pjesë rezervë për llojet më të vjetra të kompjuterëve, gjë që garanton një shërbim të suksesshëm për të gjitha llojet e kompjuterëve.
- Servisi i Digikom kompjuterë punon nga e hëna deri të premten nga ora 09:00 deri 17:00 dhe të shtunën nga ora 09:00 deri në orën 14:00. Periudha standarde e servisit është 3 ditë dhe me njoftim paraprak dhe marrëveshje kjo periudhë mund të jetë 1 ditë.

Inxhinieri kompjuterike, shërbime dhe tregti me ndihmën e sistemit "çelës në dorë" është slogani i biznesit tonë: "Digikom - Burimi yt i plotë Kompjuterik!"

Digikom është burimi juaj i plotë kompjuterik me më shumë se 22 vjet shërbime cilësore!
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Audio equipment

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Audio equipment

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Audio equipment

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Audio equipment

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Audio equipment

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Audio equipment

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Audio equipment

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Audio equipment

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Housings

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Discs

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Laptop

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Network equipment

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Монитори

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Graphics cards


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj