DiD Eksperiens

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Dragisha Mishoviq 1/2-1
  • Vendi: Shkup

  • Telefon 2: 077 879044
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00Foto dhe video galeri

Kompani e licencuar për kontabilitetit, revizion dhe konsultimi taksash DiD EKSPERIENS SHKP SHKUP nëpërmjet kontabilistëve të saj të certifikuar kryen të gjitha shërbimet e kontabilitetit për kompani të mëdha, të mesme dhe të vogla, organizata private shëndetësore, organizatave jofitimprurëse, pronarë të vetëm:

- Kontabiliteti financiar
- Llogaritjet e prodhimit
- Shitje me pakicë dhe shumicë me shumë depo
- Punë me deviza
- Llogaritja e pagave dhe MPIN
- Llogaritje e TVSH-së
- Llogaritja E-TATIM PERSONAL
- Paraqitje / çregjistrim në APRM dhe FSSHM
- Regjistrimi i firmave
- Përgatitje e planeve të biznesit
- Likuidim i firmave
- Këshillim dhe trajnim tatimor
më shumë

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj