Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Donor support agencies
 • Technical assistance & aid (foreign donor organisations)
Повеќе филтриПомалку филтри

Development - organizations & agencies по градови

Bitola Kumanovo Ohrid Skopje Stip Struga Strumica Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Development - organizations & agencies

Cirko


 • Address : Rugjer Boshkovikj 2 , p.fah 464
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

GIZ-German Association for International Cooperation(Germansko drustvo za internacionalna sorabotka)


 • Address : Antonie Grubishikj 5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Centar za razvoj na Jugoistocen planski region


 • Address : bul.Marshal Tito 1/1
 • Place: Strumica

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Centar za razvoj na jugozapaden planski region


 • Address : Vlado Maleski 1/5
 • Place: Struga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Centar za razvoj na severoistocen planski region


 • Address : Ilindenska b.b.
 • Place: Kumanovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Center for Development of the Vardar Planning Region


 • Address : Shefki Sali 4
 • Place: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Center for development of Eastern Region (Centar za razvoj na istocen planski region)


 • Address : Vancho Prke 119 kat 2
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7493 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Esa Ohrid


 • Address : bul.Turistichka b.b.
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Preda Plus


 • Address : Kuzman Josifovski Pitu 88/1
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Државниот пазарен инспекторат минатиот месец спровел повеќе од 1.500 надзори на цела територија на Македонија при што за констатираните прекршоци на субјекти ...
сите 41 | | | веќе видена

Оваа година швајцарската компанија Нестле ќе мора дополнително да ги зголеми цените на своите прехранбени производи за да ги компензира повисоките трошоци за ...
сите 56 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel