Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
 • Штип
 • Кочани
 • Куманово
 • Струмица
 • Кавадарци
 • Прилеп
 • Велес
 • Виница
 • Гевгелија
 • Тетово
 • Радовиш
 • Пробиштип
 • Гостивар
 • Струга
 • Кичево
 • Свети Николе
 • Неготино
 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Предучилишни установи и детски градинки
 • Домови за деца без родители
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Детски домови


Буба Мара клон-Лавче


 • Адреса: Горно Лисиче 23
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10689 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Буба Мара клон-Пчелка 1


 • Адреса: Грамос 11
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10688 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:30 до 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Буба Мара клон-Пчелка 2


 • Адреса: Аврора 29
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10688 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:30 до 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бутел 1


 • Адреса: Натанaил Кучевишки б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10682 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бутел 2


 • Адреса: Рокомија б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10683 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ваташки Цветови


 • Адреса: Диме Чекоров б.б.
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈10765 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Весели цветови


 • Адреса: Светозар Марковиќ 12
 • Место: Делчево

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Весели цветови клон-Синоличка


 • Адреса: Петар Дељан 9
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10686 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Весели цветови-управа


 • Адреса: Ѓорѓи Сугаре 2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10686 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Весели Цветови клон-Кокиче


 • Адреса: Ѓорѓи Сугаре б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10686 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Весели Цветови клон-Мимоза


 • Адреса: Антон Попов (Огњан Прица) 43
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10686 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Весели Цветови клон-Сончоглед


 • Адреса: Локов 11
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10687 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Весело Штркче


 • Адреса: Македонски Просветители, с.Кривогаштани 7
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10740 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виножито


 • Адреса: ул.20, с.Сопиште 11
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10688 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Втори Септември


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Демир Хисар
 • Оддалеченст: ≈10745 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:30 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гонча Туфа


 • Адреса: 8-ми Септември 55
 • Место: Крушево
 • Оддалеченст: ≈10733 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гоце Делчев


 • Адреса: Стив Наумов б.б.
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈10744 км
 • Работно време: Пон - Пет од 05:30 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гоце Делчев


 • Адреса: Јордан Стојанов 47-а
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈10718 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гоце Делчев


 • Адреса: ул.534, нас.Илинден 25
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10692 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гоце Делчев


 • Адреса: с.Трсино
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈10748 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Компании од прехранбената индустрија, иако опфатени со мерката за субвенционирана струја, не ќе може да склучат договори со ЕСМ. Аплицирале, но се одбиени ...
сите 150 | | | веќе видена

Од денеска ново намалување на цените на горивата. Бензините се намалуваат за 2 денари, а дизелот за денар и пол. Бенизнот 95 ќе биде 84,5 денари, бензинот 98 - ...
сите 119 | | | веќе видена

Реализацијата на проектите, како и продолжување на соработката помеѓу Владата и Европската банка за обнова и развој (ЕБОР), беа тема на денешната средба на ...
сите 80 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи