Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
 • Штип
 • Кочани
 • Куманово
 • Струмица
 • Кавадарци
 • Прилеп
 • Велес
 • Виница
 • Гевгелија
 • Тетово
 • Радовиш
 • Пробиштип
 • Гостивар
 • Струга
 • Кичево
 • Свети Николе
 • Неготино
 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Предучилишни установи и детски градинки
 • Домови за деца без родители
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Детски домови


13-ти Ноември-Кукушка


 • Адреса: Кукушка 4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10684 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

13-ти Ноември-Парк


 • Адреса: Наум Наумовски Борче б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10683 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

23-ти Август


 • Адреса: Младински кеј 5
 • Место: Берово
 • Оддалеченст: ≈10776 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

25 Мај - клон Детелинка


 • Адреса: Модест Мусоргски б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10687 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

25 Мај-клон Пони


 • Адреса: Пехчевска б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10688 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

25 Мај- клон Синоличка


 • Адреса: Катлановска б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10686 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

25-ти Мај-клон Искра


 • Адреса: Палмиро Тољати б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10687 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

25-ти Мај-клон Морковче


 • Адреса: ул.2 1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10687 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

25-ти Мај-клон Пеперутка


 • Адреса: с.Стајковци
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10693 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

25-ти Мај-управа


 • Адреса: Среќко Пужалка 112
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10686 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

7-ми Септември


 • Адреса: Партизанска 14
 • Место: Македонски Брод
 • Оддалеченст: ≈10719 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

7-ми Септември


 • Адреса: Даме Груев 3
 • Место: Пехчево

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

8-ми Април


 • Адреса: Виетнамска 49
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10680 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

8-ми Март


 • Адреса: Христо Татарчев (Сава Ковачевиќ) 45
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10687 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

8-ми Март


 • Адреса: ЈНА 191
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

8-ми Март


 • Адреса: Димче Ковачески б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

8-ми Март


 • Адреса: Иван Хаџиниколов (Ратко Митровиќ) 4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10693 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

8-ми Март (клон Ѕуница)


 • Адреса: Јустинијан I (Драчевска) 98
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10694 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

8-ми Март (клон Пржино)


 • Адреса: Кавалска 3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10686 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

8-ми Mарт (клон Зелениково)


 • Адреса: с.Зелениково
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10704 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

На валутните пазари се зголеми вредноста на доларот во однос на кошничката валути. Индексот на доларот кој ја покажува вредноста на американскиот долар во ...
сите 65 | | | веќе видена

Ќе биде воведено, но не треба да биде избрзано. Овој став во вчерашното гостување во Топ тема на Телма го искажа директорката на УЈП Сања Лукаревска околу ...
сите 30 | | | веќе видена

Не трпам директори кои не плаќале струја, изјави денеска премиерот Димитар Ковачевски. Тој додаде дека државата ќе мора да им ги покрие долговите за струја на ...
сите 109 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, заедно со министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство Љупчо Николовски и со градоначалникот на Центар, Горан ...
сите 9 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи