Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
 • Штип
 • Кочани
 • Куманово
 • Струмица
 • Кавадарци
 • Прилеп
 • Велес
 • Виница
 • Гевгелија
 • Тетово
 • Радовиш
 • Пробиштип
 • Гостивар
 • Струга
 • Кичево
 • Свети Николе
 • Неготино
 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Предучилишни установи и детски градинки
 • Домови за деца без родители
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Детски домови


Темјанушка


 • Адреса: Јани Лукровски 4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фемо Кулаков-Мајски цвет


 • Адреса: Киро Крстев 16
 • Место: Неготино
 • Оддалеченст: ≈7930 км
 • Работно време: Пон - Пет од 05:30 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фидани клон Росица


 • Адреса: Ресенска 7
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фидани клон -Цвет


 • Адреса: Цветан Димов б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фидани клон-Петар Пан


 • Адреса: бул.Крсте Мисирков 7
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фидани управа - Братство единство


 • Адреса: Цветан Димов 7
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фидани - клон Бамби


 • Адреса: Ќемал Сејфула б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Филизи


 • Адреса: ул.4, с.Сарај 5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7843 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Царка Андреевска


 • Адреса: Гоце Делчев 1
 • Место: Кратово
 • Оддалеченст: ≈7896 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Цветови


 • Адреса: Илија Алексов 115
 • Место: Радовиш
 • Оддалеченст: ≈7945 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Цветови


 • Адреса: Илинденска б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Цветови


 • Адреса: Гоце Делчев 22
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7922 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Цветови


 • Адреса: бул.ЈНА б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7919 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:30 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Црвенкапа


 • Адреса: Пандил Шишков 14
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7854 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 18:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Чаир


 • Адреса: 2-ра Македонска Бригада б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

11-ти Октомври


 • Адреса: 2-ра Македонска Бригада б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

11-ти Септември


 • Адреса: Коле Неделковски 17
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7882 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

12-ти Јули


 • Адреса: с.Конче
 • Место: Радовиш

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

13-ти Ноември-управа


 • Адреса: Никола Тримпаре 17-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

13-ти Ноември-Јасмин


 • Адреса: Св.Кирил и Методиј (М.Х.Јасмин) б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Птичјиот грип создаде голем недостиг на јајца на европскиот пазар. До крајот на минатата година на живинарските фарми поради оваа болест беа уништени 50 ...
сите 36 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи