Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Детски домови во Охрид

Јасна Ристеска


 • Адреса: Димитар Влахов 63
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10736 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ристеска Јасна-Лихнида


 • Адреса: Билјанини извори б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10737 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Најновите државни обврзници ќе котираат на Македонската берза, а за тоа берзата ја извести инвеститорската јавност. Првата државна обврзница почнува да котира ...
сите 48 | | | веќе видена

Ново намалувње на невработеноста во земјава регистрира Државниот завод за статистика. Согласно последните податоци, во земјава стапката на невработеност падна ...
сите 22 | | | веќе видена

Министерот за финансии, Фатмир Бесими, денеска се сретна со бизнис заедницата за да дебатира за иницијативата за воведување данок на екстра профит. Станува ...
сите 95 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи