Detonit


 • Address : M.V.Trska b.b.
 • Place: Radovis
 • Distance: ≈7510 км
 • Location: кај рудник Бучим


/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Photo of Location
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Demex

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Demulex

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Detonex

Retail Price - VAT Included:Ask for price

pentolite boosters

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Universal safetly fuse

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Detonating cord

Retail Price - VAT Included:Ask for price

AMONEX

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Pumped "SLURRY" explosives

Retail Price - VAT Included:Ask for price

ANFO explosive mixtures


See our products at

Suggested results for your search terms:

Wi-Fi ZoneAirconditioned

Evrohem-Kristi


 • Address : bul.Partizanski Odredi 62 lok.3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Eurohem-Christie is a company specializing in the production and sale of personal protective equipment. We have more than 200 types of gloves for various purposes, protective shoes, head protection, eyes and airways, work clothes, etc.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1583479577_0.png?t=true&w;=300&h;=300
Parking6 days a weekDelivery

Merino


 • Address : s.Kamenjane
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7394 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

Merino is a company that deals exclusively with the production of HTZ equipment, that is, working uniforms for all branches, starting from the construction industry, gas stations, guard uniforms and production of various models based on the demand of buyers with a combination of various shades.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/c8dc349e53682cdf573be13a17428af6.jpg?t=true&w;=300&h;=300
24 hours

Maktek


 • Address : Varshavska 1-1/7
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Maktek Dooel is a company from the Republic of Macedonia that deals with trade in explosives, initiating agents, transport of explosives, mining, drilling, excavation, transport.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1482485593_15.jpg?t=true&w;=300&h;=300
6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

Stenso-mak


 • Address : bul.Srbija 13-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat from 10:00 to 14:00

STENSO MAK is a company that performs import and trade with personal protective and working clothes.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1517405366_99.png?t=true&w;=300&h;=300
Photo of Location
Map

Во рамките на Втората фаза од Регионалната програма за зајакнување на капацитетите на централните банки на Западен Балкан, финансирана од ЕУ, започна ...
сите 9 | | | веќе видена

Компанијата Hooloovoo на социјалната мрежа LinkedIn сподели емотивна порака во врска со отпуштањето на 31 работник и ја објасни причината за таквата постапка, ...
сите 11 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 86 | | | веќе видена

Еден од главните директори на Spotify заработи повеќе од 9 милиони долари во залиха само неколку дена откако објави дека отпуштаат луѓе, со што акциите ...
сите 35 | | | веќе видена

Македонските банки, добро капитализирани и ликвидни, се соочија со неколкуте кризи во изминатиот период. Нивната отпорност на кризата се должеше на нивните ...
сите 31 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel