Дети Транспорт


 • Адреса: ул.20, с.Сарај 13
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7844 км
 • Локација: на главната улица


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1636460973_64.png?t=true&w=300&h=300


  Дети Транспорт е семеен бизнис со одлична репутација. Работиме низ цела Македонија, снабдуваме огревно дрво и пелети. Без разлика дали барате дрво за огрев или пелети, Дети Транспорт ќе може да ви помогне.

  Сето наше огревно дрво се испорачува чисто, суво и подготвено за согорување, а сите наши палети се од прва класа. Со седиште во Скопје, Сарај, нудиме сигурна услуга за испорака на огревно дрво и пелети низ целата земја, со достава со наш возен парк. Без разлика дали станува збор за еднократна испорака или редовна, изберете квалитетен транспорт на Дети.

  Ние сме компанија на која може да и верувате, испорачуваме навреме и по цени со кои ќе бидете среќни. Ние го набавуваме целото дрво што е можно по локално за да заштедиме на километри и секогаш е од одржливи извори.
  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи