Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Stip
 • Prilep
 • Veles
 • Kumanovë
 • Tetovë
 • Shën Nikollë
 • Koçanë
 • Strumicë
 • Vinicë
 • Strugë
 • Ohër
 • Berovë
 • Kavadar
 • Gjevgjeli
 • Gostivar
 • Makedonski Brod
 • Probistip
 • Kërçovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ushqim për kafshë - tregti
 • Ferma
 • Miell - prodhim dhe tregti
 • Bagëti - përkujdesje dhe tregëti
 • Ushqim për kafshë - fabrika dhe mullinj
 • Ushqim Për Kafshë - Aditive Dhe Premikse
 • Mullinj
 • Bujqësi - Produkte Bujqësore - Tregti
 • Plehëra - Natyrale Dhe Artificiale
 • Qumësht Dhe Produkte Qumështi
 • Barnatore Bujqësore
 • Shpendtari - Tregti Dhe Shpërndarje
 • Vezë - Prodhues
 • Mish Dhe Produkte Mishi
 • Shpendtari - Pajisje Dhe Ushqim
 • Kafshë Shtëpiake - Pajisje, Ushqim Dhe Shitore
 • Kultura Të Drithrave - Kultivues
 • Vezë - Tregti
 • Barnatore Veterinare Dhe Veledrogeri
 • Bukë Dhe Prodhime Prej Brumi
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Derra

G 8


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovi p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км

Она што започна како скромна мелница, способна за мелење малку пченица дневно, сега е една од најсовремените и конкурентни мелници во земјава со огромен капацитет месечно.

Mulliri Pollog


 • Adresa: F.Zhelinë
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Vezë Sharri-LeckerLecker ги практикува современите германски рецепти, во комбинација со традиционалните рецепти од земјава, овозможуваат висок квалитет и деликатесни продукти од пилешко и говедско месо.

AC-MI


 • Adresa: s.Argulica
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Agrar trejd


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 97-2/6
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км

Agria Farma e Derrave


 • Adresa: F.Çiçevo Gradsko
 • Vendi: Veles
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Mapa

НБРСМ ги објави статистичките показатели за финансиските текови за четвртиот квартал од годината која измина со аспект на движењата кај останатите финансиски ...
сите 53 | | | веќе видена

Министерката без ресор задолжена за странски инвестиции Зорица Апостолска присуствуваше на македонско – бугарски бизнис форум во Куманово на кој изрази ...
сите 25 | | | веќе видена

Приватниот сектор е и треба да биде двигател на економскиот раст во земјава. Затоа економските политики се во насока на поддршка на развој на конкурентноста на ...
сите 29 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj