Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Kumanovë
 • Kavadar
 • Stip
 • Tetovë
 • Gjevgjeli
 • Strumicë
 • Prilep
 • Veles
 • Ohër
 • Strugë
 • Gostivar
 • Koçanë
 • Radovis
 • Mavrovë
 • Dellçevë
 • Kriva Pallankë
 • Shën Nikollë
 • Kërçovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Transport dhe shërbime transporti - firma
 • Shpedicione
 • Transport ndërkombëtar
 • Posta e shpejtë
 • Dërgesë e pakove
 • Autobusa - Transport
 • Logjistikë
 • Agjenci Turistike
 • Posta - Shërbime Postale
 • Transport Pasagjerësh - Furgona Dhë Autobusë
 • Transporti Detar
 • Aeroplan - Transporti Kargo
 • Transporti Kontejnerik
 • Kamionë Dhe Mjete Të Tjera Transporti - Transport
 • Depo Doganore
 • Aeroplan - Bileta
 • Linja Autobusi
 • Ndërtimtari - Firma Dhe Ndërmarrje
 • Shpërngulje Dhe Zhvendosje (Transporti Dhe Mbajtja E Sendeve Të Rënda)
 • Ndërtimtari - Materiale
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Dërgesë

World Shped


 • Adresa: Zhelezniçka p.n.
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7553 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

shpedicione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhare ekspres


 • Adresa: Kllanica 10
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhem Tours/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhezo Turs Prima


 • Adresa: Boge Velljanoski p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7403 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhili


 • Adresa: 15 Maji 11
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhill


 • Adresa: Vendkalimi kufitar-Bogorodica
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7556 км

Kategoritë:

shpedicione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhima


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 4-3/llok.8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhio


 • Adresa: Kliment Ohridski 105
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7544 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

Kategoritë:

shpedicione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhoker


 • Adresa: f.Furka
 • Vendi: Star Dojran
 • Distanca: ≈7553 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhoko trans


 • Adresa: Partizanska 77
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7492 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhole trans kop/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhorxh kompani


 • Adresa: Franklin Ruzvellt 63
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhovani petrol


 • Adresa: Petre Filipovski Garkata 29
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Z & V Kompani


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Z-m


 • Adresa: Kliment Ohridski 105
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7545 км

Kategoritë:

shpedicione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ZB-Trans/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ZHAS


 • Adresa: Rr.Industriale p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ZMMZ Trans


 • Adresa: Bul.ASNOM 24 lok.2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

ZMMZ Trans është një kompani që ofron një shërbim të plotë në transportin ndërkombëtar, marrjen e mallrave, zgjidhjen më të shpejtë të formaliteteve doganore dhe dërgimin në destinacionin tuaj.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1433770041_75.png?t=true&w=300&h=300

Zaam Trans/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zagraçan komerc


 • Adresa: F.Zagraçan
 • Vendi: Strugë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Со цел стимулирање на купување домашни производи, а со тоа и поддршка на македонското стопанство во услови на COVID-19 кризата, домашната платежна картичка е ...
сите 80 | | | веќе видена

Од денес граѓаните скенираат сметки за три пати повеќе дневни награди од порано преку МојДДВ #МојаНаграда, односно од денес до крај на година секој ден ќе се ...
сите 29 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj