Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Stip
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Shpedicione
 • Transport dhe shërbime transporti - firma
 • Transport ndërkombëtar
 • Posta e shpejtë
 • Dërgesë e pakove
 • Depo Doganore
 • Transport Pasagjerësh - Furgona Dhë Autobusë
 • Logjistikë
 • Autobusa - Transport
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Dërgesë në Stip

Aminta


 • Adresa: Bul.JNA 13
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7919 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

Bak-shped


 • Adresa: Bregallniçka 58
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7916 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

shpedicione

Balleks


 • Adresa: Bregallniçka 62
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7916 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Балекс е транспортна фирма од Штип која нуди високо квалитетни услуги и тоа транспорт, шпедиција и сервис.

Boris-komerc


 • Adresa: Viniçka 11
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7920 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Crvo Express


 • Adresa: Vanço Përke 125
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7920 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

DHL Express Makedonija - Shtip


 • Adresa: Mareshali Tito 37 llok.42
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7920 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Kategoritë:

posta e shpejtë

DMK Transport


 • Adresa: Kirili dhe Metodij 44
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7920 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Dan Voj Shped


 • Adresa: Çardaklija, fahu p.63
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7916 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

DelCo - Shtip


 • Adresa: JNA 8/4
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7919 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

Deni internacional


 • Adresa: Bregallniçka 58
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7916 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00

Kategoritë:

shpedicione

Dtm shped


 • Adresa: Evrejska 30
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7920 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Emo Shped


 • Adresa: F.Krupisht, Karbinci
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7917 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00

Euro Agent Shped


 • Adresa: Terminali doganor Briliant p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7916 км

Kategoritë:

shpedicione

Fershped-Shtip


 • Adresa: Bregallniçka 58
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7916 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

shpedicione

Fiva


 • Adresa: Bregallniçka 58
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7916 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30 • Sh nga 12:00 deri më 20:00

Kategoritë:

shpedicione

GTS logistik


 • Adresa: Bregallniçka 58
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7916 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30 • Sh nga 12:00 deri më 20:00

Kategoritë:

shpedicione

Mapa

Фондот за иновации и технолошки развој отвора нови можности и скратени процедури за македонските компании со измените на Среднорочната програма кои беа усвоени ...
сите 30 | | | веќе видена

Доспеани а неплатени сметки за струја, вода, греење, купен а неплатен инвентар и материјали, завршени а неплатени договорни услуги – по овие основи државните ...
сите 10 | | | веќе видена

Кварталната заработка на американскиот синџир за брза храна McDonald’s за прв пат по две години падна под очекувањата на Wall Street, што предизвика акциите на ...
сите 31 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj