Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Transport dhe shërbime transporti - firma
 • Transport ndërkombëtar
 • Transport pasagjerësh - furgona dhë autobusë
 • Autobusa - transport
 • Shpedicione
 • Posta E Shpejtë
 • Dërgesë E Pakove
 • Linja Autobusi
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Dërgesë në Ohër

Aleks Travel 2019


 • Adresa: Bul.Turistiçka 50/6-6
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bllaglles


 • Adresa: Korabica 10, Leskoec
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7865 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Car Trans


 • Adresa: rr.130 nr.24
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7865 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DHL Express Maqedoni - Ohër


 • Adresa: Bul.Turistiçka 47-v
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

posta e shpejtë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Deko Transport/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DelCo - Ohër


 • Adresa: bul.Rilindasit Maqedonas 26/1
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Diba trejd


 • Adresa: f.Kosell
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro Cargo Logistik


 • Adresa: Naum Ohridski p.n.
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro Ing


 • Adresa: Sirma Vojvoda 44-b
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7867 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Galeb


 • Adresa: Pitu Guli 4
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gen Prom


 • Adresa: Karposh Vojvoda a-1/8
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7867 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjoko Kompani/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ina P Kompani


 • Adresa: Momçillo Jordanovski 42
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7867 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inter Logistic


 • Adresa: Naum Ohridski p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7868 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kargo Ekspres


 • Adresa: Vasill Gllavinov 181-3
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30 • Sh nga 08:30 deri më 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kedi mobile


 • Adresa: Lazo Trposki 56
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klasik Kompani


 • Adresa: Goce Dellçev 268
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7865 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MB Travel 2010


 • Adresa: f.Kuratica
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MT Internacional


 • Adresa: bul.Turistiçka 102
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7865 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nigo-shpedKategoritë:

shpedicione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Државата ја втурнуваат во црвената зона на презадоженост, алармира лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, потсетувајќи дека за само три месеци владата на ...
сите 48 | | | веќе видена

Тековната финансиска политика на американските власти ја поткопува довербата во доларот и ги принудува инвеститорите да купуваат злато што е можно поактивно. ...
сите 44 | | | веќе видена

Наскоро ќе започнат преговори со европските и руските партнери за изградба на железничката пруга Ниш – Прешево, најави претседателот на Србија, Александар ...
сите 32 | | | веќе видена

Кроација Осигурување АД – Друштво за неживотно осигурување согласно своите стратешки вредности и ценејќи ја довербата на своите осигуреници цврсто застана зад ...
сите 3 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj