Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Transport dhe shërbime transporti - firma
 • Shpedicione
 • Transport ndërkombëtar
 • Autobusa - transport
 • Posta e shpejtë
 • Dërgesë E Pakove
 • Agjenci Turistike
 • Logjistikë
 • Kamionë Dhe Mjete Të Tjera Transporti - Transport
 • Ndërtimtari - Materiale
 • Magazina - Materiale Ndërtimi
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Dërgesë në Kumanovë

Adi Tours


 • Adresa: F.Konjare e epërme p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7858 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alba Trans


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo 1
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7861 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aries 01


 • Adresa: Mosha Pijade 236
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7863 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aspera-komerc


 • Adresa: Vesellin Masllesha 10-a
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7863 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Autotransport


 • Adresa: Stojan Slikar 11
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7863 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ballkan-shped


 • Adresa: lok.ARM 6
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7861 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

shpedicione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bazall trans


 • Adresa: Zona Industriale p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7860 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beneks


 • Adresa: Vendkalimi kufitar Tabanovcë
 • Vendi: Kumanovë

Kategoritë:

shpedicione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bibi-transport


 • Adresa: F.Rramanli
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7863 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bomi-10 Logistic


 • Adresa: Vendkalimi kufitar Tabanovcë
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7855 км

Kategoritë:

shpedicione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bps


 • Adresa: Nikolla Teslla 119-a
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7861 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Buzo Trans


 • Adresa: rr.120 nr.117
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Coce-prevoz Stojanço


 • Adresa: F.Tromegje
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7865 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Culi Kompani


 • Adresa: 11 Nëntori p.n. f.Bedinje
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-2 Turs


 • Adresa: Vasko Karangelleski 49
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7864 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DHL Ekspres Makedonija-Kumanovë


 • Adresa: Bul.Revolucioni i Tetorit 19-A
 • Vendi: Kumanovë

Kategoritë:

posta e shpejtë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DHL Express Maqedonia - Kumanovë


 • Adresa: Oktomvriska Reovlucija 19-a
 • Vendi: Kumanovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Daro kompani


 • Adresa: Joska Illievski 43
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7861 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

De Lluks Turs


 • Adresa: Revolucioni i Tetori 3
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7862 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Debi Turs


 • Adresa: Done Bozhinov 43
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7862 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:30 deri më 22:00

Debi Tours është miku juaj i vërtetë, zgjidhni destinacionin në të gjithë planetin, ne do të kujdesemi për pjesën tjetër- agjencia turistike që ka aranzhimet dhe ofertat më të mira për JU!

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/14fc5f8cc369f1a302a1e8763bcfc402.jpg?t=true&w=300&h=300
Mapa

Пад од 4,1 отсто во 2020 година, поголем од претходната проекција, и раст на јавниот долг, кој најверојатно ќе надмине 61 процент од бруто-домашниот производ ...
сите 120 | | | веќе видена

Италијанскиот регулатор за авиосообраќај соопшти дека успеал да убеди четири нискобуџетни авиокомпании, вклучувајќи ги и ирската „Рајанер“ и британскиот ...
сите 7 | | | веќе видена

Народната банка склучи договор за соработка со Европската централна банка (ЕЦБ) во сферата на заштитата на банкнотите во евра од фалсификување. Со ова, велат ...
сите 104 | | | веќе видена

Македонска компанија од сферата на образованието базирано на потребите на индустријата, по пет години од своето постоење во земјава се шири во Европа, поточно ...
сите 20 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj