Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Dojran
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Shpedicione
 • Transport dhe shërbime transporti - firma
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Dërgesë në Dojran

In trejd


 • Adresa: Vendkalimi kufitar Dojrani i vjetër
 • Vendi: Dojran
 • Distanca: ≈7994 км

Kategoritë:

shpedicione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kargo ekspres


 • Adresa: Pitu Guli 12
 • Vendi: Dojran
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Komuni Kom


 • Adresa: Vendkalimi kufitar Dojrani i vjetër
 • Vendi: Dojran
 • Distanca: ≈7994 км

Kategoritë:

shpedicione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rojal Trans


 • Adresa: Rr.1 p.n.
 • Vendi: Dojran

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Todorov transport


 • Adresa: f.Furka
 • Vendi: Dojran

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Пад од 4,1 отсто во 2020 година, поголем од претходната проекција, и раст на јавниот долг, кој најверојатно ќе надмине 61 процент од бруто-домашниот производ ...
сите 120 | | | веќе видена

Италијанскиот регулатор за авиосообраќај соопшти дека успеал да убеди четири нискобуџетни авиокомпании, вклучувајќи ги и ирската „Рајанер“ и британскиот ...
сите 7 | | | веќе видена

Народната банка склучи договор за соработка со Европската централна банка (ЕЦБ) во сферата на заштитата на банкнотите во евра од фалсификување. Со ова, велат ...
сите 104 | | | веќе видена

Македонска компанија од сферата на образованието базирано на потребите на индустријата, по пет години од своето постоење во земјава се шири во Европа, поточно ...
сите 20 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj