Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Berovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Transport dhe shërbime transporti - firma
 • Dërgesë e pakove
 • Posta e shpejtë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Dërgesë në Berovë

Bonanca Transport


 • Adresa: Boris Kidriç 21
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7965 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DelCo


 • Adresa: Marshal Tito 40
 • Vendi: Berovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jani-Transport


 • Adresa: Marshall Tito 10-b/7
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7965 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kargo Ekspres


 • Adresa: Bel Kamen 7
 • Vendi: Berovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lapevski logistik


 • Adresa: Engelsova 10
 • Vendi: Berovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Miso Trans


 • Adresa: f.Budinarci
 • Vendi: Berovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spensi Kom


 • Adresa: Goce Dellchev 6, Smojmirovo
 • Vendi: Berovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Мораториумот и одложеното плаќање на ратите на кредитите во изминатите шест месеци поради Корона кризата ги зголеми нефункционалните кредити. Банкарите кои ...
сите 103 | | | веќе видена

Годинава пад од 5 проценти, догодина раст од 3, 5 отсто. Европската банка за обнова и развој ги објави најновите прогнози за македонската економија. Слични се ...
сите 40 | | | веќе видена

Клучен предизвик за македонската економија во моментов е справување со социо-економските последици предизвикани од пандемијата на вирусот КОВИД-19, како и ...
сите 105 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj