Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Manastir
 • Gostivar
 • Veles
 • Prilep
 • Strugë
 • Koçanë
 • Kumanovë
 • Stip
 • Strumicë
 • Ohër
 • Kavadar
 • Gjevgjeli
 • Bogdanc
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Magazina për ushqim dhe për produkte të konsumit të gjerë
 • Magazina - materiale ndërtimi
 • Ndërtimtari - materiale
 • Ushqim - tregti me shumicë
 • Magazina për materiale për enterier
 • Ndërtimtari - Firma Dhe Ndërmarrje
 • Depo
 • Magazina
 • Mobilje - Materiale Për Përpunim
 • Ashkla - Prerje Dhe Përpunim
 • Ashkla - Tregti
 • Ushqim - Distribuim
 • Distributorë
 • Tregti Me Shumicë Dhe Pakicë
 • Fruta - Përpunim, Prodhim Dhe Tregti Me Shumicë
 • Mobilje - Punim Sipas Porosisë
 • Qumësht Dhe Produkte Qumështi
 • Shpedicione
 • Dru - Lëndë Druri - Prodhim Dhe Tregti
 • Supermarkete
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Depo

Evropa-Sharr


 • Adresa: K.J.Pitu 101
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7819 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

She-os trade


 • Adresa: Lubo Bozhinovski Pish p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 06:00 deri më 16:00

A.M


 • Adresa: Zhelezniçka p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 16:00

Adams


 • Adresa: Rruga Osllomejit 13
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

Alfa proekt


 • Adresa: Stojaçki pat p.n.
 • Vendi: Bogdanc
 • Distanca: ≈7981 км

Alijansa


 • Adresa: Trajko Nikollovski p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7902 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 15:00

Arbin trans-Sajo


 • Adresa: Rashtanski pat p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7892 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 16:00

Atlantik DOOEL


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut 103 (Rruga e Kaçanikut)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7846 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 18:00

Atlantik blenë, importon dhe eksporton pemë dhe perime të freskëta. Blerja bëhet me shumicë dhe pakicë.

Bado


 • Adresa: Rr.Industriale p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7909 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

Mapa

Кристина Попова, Ивана Станковиќ , Олимпија Христова Заевска и Анја Марија Макеска се четирите дами кои ги одбра минстерката за финансии да и помагаат во ...
сите 15 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи