Denicija


 • Address : DTC Seherzada 28
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км

 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00
  Sat from 09:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Photo of Location

Suggested results for your search terms:

Parking6 days a weekInternet access

Polica


 • Address : Dimitrie Cupovski 26-1/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 18:00 • Sat from 09:00 to 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1563521724_81.png?t=true&w=300&h=300
Public transportInternet accessWi-Fi ZoneAirconditionedChildren welcome

Prosvetno delo head office


 • Address : Dimitrije Cupovski 15 (Veljko Vlahovik)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00

In addition to publishing, which is a priority of Prosvetno Delo, in the recent years, it has been developing wholesale and retail trade, school supplies and stationery, becoming the general agent of many world brands.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1472462053_03.jpg?t=true&w=300&h=300
Photo of Location
Map

Премиерот Зоран Заев денеска на својата фејсбук страница напиша дека поддршката на домашниот туризам и ваучерите „Дома си е дома“ дадоа одлични резултати за ...
сите 69 | | | веќе видена

Артан Лимани, Кеси Л. Барнхард, Џеф Лаи и Соломон Фентон-Милер Во моментов, мал број проекти или иницијативи во Македонија се фокусираат на тоа како ...
сите 22 | | | веќе видена

(Реакција на соопштението на Здружението на штедачи на „Еуростандард банка“, објавено на 18 јануари 2021 година) Почитувани, со цел правилно информирање на ...
сите 27 | | | веќе видена

Се најавува петтиот сет антикризни мерки, но во јавноста се уште нема детали односно анализа за тоа кои беа конкретните ефекти од претходните четири. Иако е ...
сите 84 | | | веќе видена

Од синоќа на полноќ возиме на поскапи горива. Се зголемија цените и на дизелот и на бензините. Бензинот Еуросупер БС-95 и дизелот поскапе за еден денар по што ...
сите 40 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel