Denicija

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreAdaptuar për duhanpirësMuzikë live / DJ

  • Adresa: Boris Trajkovski 174-a (Prvomajska)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7856 км

  • Orari i punës: Ha - Ma , Mr , Pr - D nga 00:00 deri më 00:00Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Ju prezantojnë Denicija – restorant i ri për dasma, manifestime dhe festa në Shkup. Frymëzimi për këtë restorant vjen nga “himni i dashurisë” maqedonase - Denicija e përjetshme. Ajo simbolizon yllin Denicë, më të ndritshmin në qiell, simbol i dritës, pjellorisë dhe bukurisë.

Denicija është motra e vogël e Vezilkës, dizajnuar dhe menaxhuar nga i njëjti ekip, që me sukses e ka pozicionuar Vezilkën ndër restorantet më të mira për dasma në Maqedoni. Kjo ishte një nga sfidat kryesore në planifikimin e Denicijas, të ruhet cilësia e njohur por dhe të ofrohet diçka e re.


Forma dhe funksioni i hapësirës e bëjnë Denicijan unike. Dy salla që funksionojnë në mënyrë të ndarë ose së bashku me një kapacitet prej 150 ose maksimal 350 të ftuar. Hapësirë që gjatë verës është tërësisht e hapur dhe e klimatizuar dhe në dimër e mbyllur me teknologjinë më bashkëkohore për ngrohje, dhe ky transformim është i mundshëm për vetëm disa minuta.

Denicija do të fillojë me punë më 1 qershor 2018.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj