Радиус (100км)

Ден и Ноќ


  • Адреса: Скупи 1
  • Место: Скопје
  • Факс: 02 3095666
  • Телефон 2: 02 3095666
  • Оддалеченост: ≈9154 км
  • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 09:00 до 00:00 • Пет - Саб од 09:00 до 01:00
  • Локација: позади х.Александар Палас

 БИЗНИС

11 октомври е датумот до кој пратениците треба да одлучат за буџетот кој Владата го предложи за 2017 година. Според договорот од Пржино на 12-октомври ...
сите 92 | | | прочитана: 162 | веќе видена

Во декември пензионерите ќе земат за 11 евра повисока пензија. Ново зголемување на пензиите од пет проценти пензионерите ќе добијат во 2017 година. Како растат ...
сите 34 | | | веќе видена

next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи