Delta-NS


  • Address : Joakim Osogovski (Marshal Tito) 64
  • Place: Kriva Palanka
  • Distance: ≈10707 км

  • Telephone 2: +389 75 483365
  • Working Hours: Mon - Fri from 06:30 to 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Инфлацијата расте речиси насекаде во 2022 година. Геополитичките тензии предизвикуваат високи трошоци за енергија, додека нарушувањата од страната на понудата ...
сите 90 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) посочува дека уште во месец април 2022 година ги има информирано Државниот пазарен инспекторат (ДПИ), ...
сите 232 | | | веќе видена

Руските државјани кои ја напуштија Русија, бараат сместување во Белград, но и работа. Во групи на социјалните мрежи објавуваат што знаат да работат и бараат ...
сите 51 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel