Delo dekor

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 60
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10684 км
  • Lokacioni: спроти Воденица и Интермецо

  • Telefon 2: 071 834184
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00
    Sh nga 11:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1569415956_81.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Delo Dekor është një kompani që merret me importin dhe shitjen e produkteve për dekorimin e brendshëm.

Në ofertën tonë do të gjeni: tapete, fototapete, afishe, bordura, panele dekorative muri 3D, perde zebra dhe minizebra.

Nuk është e gabuar të thuash që tapetet kurrë nuk janë jashtë modës. Jeni në kërkim të elementeve dekorative, tapetet dhe fototapetet janë zgjedhja juaj e duhur dhe në atë rast ju jeni në rrugë të mirë. Tani ato po kthehen në derë të madhe në shtëpitë tuaja, ambientet e biznesit, objektet.
Ne kemi një përzgjedhje të madhe në dispozicion dhe të katalogëve me mbi 1000 modele në dispozicion.

Te perdet zebra dhe minizebra, sistemi me dy shtresa është një ndërthurje inovative që ju lejon të kontrolloni dritën që kalon nëpër hapësirë, nga errësirë e plotë deri në ndriçim të rehatshëm në hapësirën tuaj.

Disponojmë me një përzgjedhje të madhe të modeleve dhe pëlhurave, si dhe prodhimin e shpejtë të tyre prej 2-3 ditësh.

Delo Dekor ju fton në sallonin tonë, ku do të gjeni gamën e plotë të produkteve dhe do të zgjidhni kombinimin më të mirë për shtëpitë, zyrat dhe objektet tuaja, dhe me ndihmën e ekspertëve tanë do të merrni ofertën më të mirë të mundshme.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj