Dellma

Punojmë 6 ditë në javë

  • Adresa: Boris Trajkovski 55 reon 40 (Prvomajska)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10689 км

  • Telefon 2: 071 390425
  • Faksi: 02 5249038
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 08:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1490855114_41.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Firma DELMA ekziston prej vitit dhjetor 1992. Është e specializuar në:
Punimin e pjesëve rezervë sipas dokumentacionit të klientit ose sipas pjesës ekzistuese për të cilën ne kryejmë skicë dhe të njëjtin e punojmë;
Riparojmë dhe pjesë më të shtrenjta dhe kthimin e tyre në gjendjen e mëparshme të funksionit.
Remont të makinave.

Parku i makinerive në firmën tonë përbëhet nga:

- Torno РА 300х1500 (F 600х1500)
- Makinë mprehëse klasike Arno Moro me dimensione pune 1100х350х400
- Makinë mprehëse kopjuese hidraulike
- Torno SV-18R F 315х1120
-Përpunues me nivel të ulët КР - 500
- Trapano radiale
- Zmerilues kapital
- BUA.31 me mundësi pune : F 420х2200 dhe lëmim i brendshëm
- Vegël zmeriluese Moevica
- Vegël zmeriluese për lëmim të rrumbullakët F 250х500
- Makinë shpimi BORVEK , BH 100 dimensione 1000х1250,peshë 2,5 ton, dimension i boshtit x=1000, y=1000, z=700 rrotullime 800

Vëmendje: të gjitha makineritë janë në funksion dhe gjeometri të mirë

Jemi në gjendje të përgatisim pjesë me saktësi:

- për pjesë rotacioni deri 0,002 - 0,005 mm

- për shtëpizë deri 0,01 .
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Spare parts

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Spare parts


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj