Delivio


  • Adresa: bul.Partizanski Odredi 149/1 lok.71
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7420 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 00:00
    Sh - D nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Mapa

Благодарение на натамошното зацврстување на својот статус како глобален производствен центар, Виетнам треба да го доживее најбрзиот раст на богатството во ...
сите 16 | | | веќе видена

Изградбата на нови станови во Европа нагло ќе ослаби во наредните години поради зголемените трошоци, објави германскиот институт Ифо, повикувајќи се на ...
сите 42 | | | веќе видена

Скопје се најде на врвот на ТОП 10 европски градови со средна големина според ефективноста, односно рентабилност за инвестирање на рангирањето кое го прави ...
сите 21 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj