Delivio


  • Address : Bul.Partizanski Odredi 149/1 lok.71
  • Place: Skopje

  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 00:00
    Sat - Sun from 10:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Suggested results for your search terms:

Industry Service


  • Address : bul.Jane Sandanski 113-a/1
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7428 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:30

Industry Service is the market leader in Macedonia for organized nutrition and industrial catering as a service intended for the needs of the industry.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1549440588_24.png?t=true&w=300&h=300

Време зa читање: 2 минути Вицегувернерката на Народната банка, Ана Митреска, учествуваше на панел-дискусијата организирана од реномираната инвестициска банка ...
сите 36 | | | веќе видена

Изградбата на интерконекторот со Грција ќе ни даде можност да се позиционираме како регионален центар за снабдување со гас на земјите во регионот на ...
сите 95 | | | веќе видена

Директорката на Меѓународниот монетарен фонд Кристалина Георгиева , ги отфрли обвинувањата против неа дека имала корист од Кина со манипулирање со податоците ...
сите 6 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Македонија се најде на 49 место на листата земји во светот по висината на трошоците кои граѓаните ги издвојуваат месечно за ...
сите 10 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel