Delicia

ParkingPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreDërgesë

  • Adresa: Finska 185
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7429 км
  • Lokacioni: близу пазарчето во Ченто

  • Telefon 2: 02 2533555
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 22:00
    D nga 07:30 deri më 22:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1465990811_99.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

HANIBAL -Ëmbëltore dhe Pastiçeri, merret me prodhim të tortave dhe ëmbëlsirave, bukës dhe prodhimeve prej brumi.

Qëllimi ynë është të ofrojmë:

-TORTA , të cilat para së gjithash janë të shijshme, por edhe të dekoruara mirë, të personalizuara sipas ideve tuaja…Tani, për shkak të interesit të lartë, që është rezultat i cilësisë së lartë dhe shijeve të mrekullueshme të tortave, por dhe për shkak të zbukurimit dhe pamjes së përkryer, përgatisim dhe ëmbëlsira me porosi.
Nga program ynë do të mund të veçojmë produktet e mëposhtme: -krem-biskota(minjona), biskota të vogla, torta për dasma, fëmijë dhe të tjera. Mund të zgjidhni prej shijeve të ndryshme dhe përbërjes së tortës dhe atë me: çokollatë, nestle, shtëpie, kinder, sniker, grijazh, reformë, frutash, karamele ose torta agjëruese…

Nëse keni ndonjë dëshirë të veçantë, lirisht na kontaktoni ose na dërgoni fotografi me qëllim që ta bëjmë tortën tuaj, ashtu siç ju e dëshironi.

-ËMBËLSIRA që do t'u pëlqejnë të gjithëve…bajadera, figaro, rafaelo, hurma të mbushura, biskota me fiq, toblerone, qielli i shtatë, parashuta, eklerë, biskota me vishnje, me luleshtrydhe, karamele, trileqe si dhe shumëëëë të tjera….

-BUKË DHE PRODUKTE PREJ BRUMI, qifle, mini kroasanë - pa aditivë dhe shtesa të tjera kimike, thjesht prej shtëpie!

- BUREK, BANICKA, LAKRORE...
Urdhëroni dhe provoni…
më shumë
Retail Price - VAT Included:500 MKD

Падобранци (1кг.)


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj