Delfina turs

Punojmë 6 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore


  • Telefon 2: 046 260420
  • Faksi: 02 3233093
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1396507093_17.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Qëllimi kryesor i agjencis turistike Delfina Turs është të ofrojë shërbim cilësorë me qëllim që të kënaqen klientët dhe të arrijnë maksimum në punë. Puna profesionale dhe e zgjedhjes parkut vozitës ofrojnë: komoditet, shpejtësi, siguri deri në të gjitha destinacionet.

Kërçovë tel: 045 223 900

Shkup - Ohër - Shkup
Nga Shkupi për Ohër: 05:30, 07:00, 14:45, 16:00
Nga Ohrid për Shkup: 05:00, 07:15, 16:30, 20:30

Kërçovë – Gostivar – Tetovë – Shkup
Nga Kërçovë për Shkup: 05:50, 09:00, 16:30 dhe të dielave 17:30
Nga Shkupi për Kërçovë: 14:00, 16:00, 19:00 dhe të dielave 20:10

Gostivar – Tetovë – Shkup
Nga Gostivari për Shkup: 07:00, 10:00, 17:30
Nga Shkupi për Gostivar: 14:00, 16:00, 19:00

Tetovë – Shkup
Nga Tetova për Shkup: 07:30, 10:30, 18:00
Nga Shkupi për Tetovë: 14:00, 16:00, 19:00

Kërçovë – Manastir
Nisja nga Kërçova në 07:00 dhe 14:00
Kthimi nga Manastiri në 10:00 dhe 16:00

Kërçovë – Ohër
Nisja nga Kërçova në 07:00 dhe 14:00
Kthimi nga Ohri në 09:30 dhe 16:30
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj