Дексико

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноДопуштено за деца

  • Адреса: Индустриска, управна зграда на ЖАС б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7427 км
  • Локација: во Управна Зграда на ЖАС

  • Телефон 2: 075 305608
  • Факс: 02 3171984
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 08:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1481633191_04.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Дексико е водечки увозник и дистрибутер на детски играчки во Македонија, кој е редовен добавувач на широка мрежа малопродажни објекти низ земјата, како и на останати клиенти кои имаат потреба од детски играчки.

Нашиот продажен асортиман вклучува играчки увезени од земјите на ЕУ, Кина, Хонг Конг, Турција, како и артикли произведени од македонски производители. Во нашиот продажно – изложбен салон ќе најдете просечно од 800 до 1.200 активни артикли (на залиха), а асортиманот постојано се освежува со нови производи кои пристигнуваат просечно на 15 дена.

Со повеќегодишното искуство (од 2001г.) и својот вреден тим талентирани вработени, денес со гордост кажуваме дека наши задоволни клиенти се стотици купувачи - продавници за играчки, книжари, гифтшопови, маркети, супермаркети, градинки, институции, фирми...

Од над 700 регистрирани деловни партнери, во моментот редовно опслужуваме (редовно снабдуваме со производи) околу 250 локации, а овој број секојдневно расте. Нашата визија е да станеме и останеме првокласен добавувач кој ги задоволува и најултимативните потреби на нашите клиенти во поглед на производниот асортиман и квалитет, цените, квалитетот на услугата и љубезноста и ефикасноста.

Ако играчките се Вашиот бизнис или тоа ќе станат, Ве покануваме да го посетите нашиот изложбено-продажен простор и да уживате во одличниот избор и услуга.
повеќе
Цена со ДДВ:12.490 ден.

КУЌИЧКА "ЗА СТРАЖА" СО ЛИЗГАЛКА

Цена со ДДВ:18.370 ден.

КУЌА СО СЕТ ЗА СКАРА

Цена со ДДВ:8.090 ден.

ДЕТСКА МАСИЧКА СО ЧАДОР

Цена со ДДВ:28.860 ден.

ЗАБАВНА ДЕТСКА КУЌАРКА

Цена со ДДВ:4.650 ден.

КОШ НА ТРИ НИВОА

Цена со ДДВ:7.900 ден.

ЛИЗГАЛКА 104 см

Цена со ДДВ:24.250 ден.

ЦЕНТАР ЗА КАЧУВАЊЕ СО ЛИЗГАЛКА

Цена со ДДВ:15.070 ден.

ГУРМАНСКА КУЈНА

Цена со ДДВ:470 ден.

Твистер со прстени

Цена со ДДВ:320 ден.

Сет за безбол

Цена со ДДВ:470 ден.

Сет за безбол со палка


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи