Dekra  • Faksi: 02 3230953
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Vrabotuvanje HR Solushn


  • Adresa: Vasil Gjorgov 24-1/5
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7851 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Lizingu i punësimit ju ofron shërbime të përkohshme punësimi të përkohshëm dhe kursen kohën, paranë dhe energjinë tuaj !!!

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Pella


  • Adresa: Kompleks EMO, f.Kosel p.n.
  • Vendi: Ohër
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Përmes Agjencisë Pella ofrohet punësim në Gjermani për zejtarët dhe stafin mjekësor nga Maqedonia dhe vendet e tjera të Ballkanit.

Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj