Deiva

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: bul.Jane Sandanski 86
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км
Kategoritë:

autoshkolla


  • Telefon 2: 075 384068
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1605873403_7.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Авто Школа ДЕИВА ви нуди квалитетна и современа практична и теоретска обука, спроведена од страна на професионално обучени инструктори со долгогодишно искуство со одлично опремени и нови возила. Поволни цени и поволности при плаќањето. Наш приоритет е да од секој кандидат направиме безбеден, вешт и совесен возач со завидно ниво на сообраќајна култура.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj