Deiva

ParkingWi-Fi ZoneAirconditioned

  • Address : bul.Jane Sandanski 86
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7428 км

  • Telephone 2: +389 75 384068
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1605873403_7.png?t=true&w=300&h=300


Photo of Location

Photo & Video Galery

Авто Школа ДЕИВА ви нуди квалитетна и современа практична и теоретска обука, спроведена од страна на професионално обучени инструктори со долгогодишно искуство со одлично опремени и нови возила. Поволни цени и поволности при плаќањето. Наш приоритет е да од секој кандидат направиме безбеден, вешт и совесен возач со завидно ниво на сообраќајна култура.
more
Photo of Location
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel