Debi Turs

Punojmë 6 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

  • Adresa: Done Bozhinov 43
  • Vendi: Kumanovë
  • Distanca: ≈10684 км
  • Lokacioni: Te stacioni i autobusëve

  • Telefon 2: 072 311810
  • Faksi: 031 437396
  • Orari i punës: Ha - D nga 07:30 deri më 22:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/14fc5f8cc369f1a302a1e8763bcfc402.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Të jesh mikpritës i të gjitha vendeve të ndryshme në Europë, Debi Tours gjendet në vend të parë.

Në 10 vitet e fundit, firma jonë është emërtuar si ofrues kryesor i udhëtimeve nga e gjithë Europa. Debi Tours është miku juaj i vërtetë, zgjidhni destinacionin në të gjithë planetin, ne do të kujdesemi për pjesën tjetër- agjencia turistike që ka aranzhimet dhe ofertat më të mira për JU!

Debi Tours është shumë më tepër se agjenci, ajo është mënyrë e jetës dhe nuk vlen vetëm për ne që punojmë këtu por dhe për shumë njerëz që kanë udhëtuar me ne. DEBI TOURS ka krijuar një emër shumë të mirë në mënyrë profesionale, që është drejtuar ndaj kërkesave të klientëve të saj, që rezulton me një numër të madh suksesesh.

DEBI TOURS është i njohur për një personel që di shumë gjuhë të huaja, një partner i specializuar dhe i mirë për këshillim për udhëtim në destinacionet kryesore në Europë dhe në Maqedoni. Nëse bëhet fjalë për ndonjë vizitë familjare, udhëtim pune ose pushime të vërteta, Debi Tours është këtu për ju.

Me kompanitë partnere të njohura si p.sh, GALEB, RULE TOURS, TRANSKOP, NASIR BASHKIM TOURS; MAKEDONIJA SOOBRAQAJ, EURO BUS, RASIM TURIZAM, HISAR TURIZAM, ALPAR TURIZAM, BS TOURS, LASTA, ALBA TOURS, BESA TRANS, DURMO TOURS si dhe shumë kompani të tjera, garantojmë siguri maksimale.

Shfrytëzim24 orë rezervim nëpërmjet celularit, SMS ose e-mail
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj