De-Lo Higiena

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Shën Naum 24-a
  • Vendi: Manastir

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00
    Sh nga 10:00 deri më 14:00Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Vizioni dhe qëllimi ynë është t'ju ofrojmë zgjidhje të plota higjienike në kompanitë, zyrat dhe shtëpitë tuaja.

De-Lo Higiena është një kompani e themeluar në vitin 2015 në Manastir. Veprimtaria kryesore e kompanisë është tregtia e produkteve higjienike, letër, vegla, enë kuzhine dhe makina pastrimi.
më shumë
Foto nga vendndodhja

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj