Де-Ло Хигиена

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Свети Наум 24-а
  • Место: Битола
  • Локација: Во строг центар на градот на 100м до Широк Сокак

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 10:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
Слика од локација

Во првото полугодие од 2020 година извршен е поврат на ДДВ кон фирмите од 12,7 милијарди денари или 206,5 милиони евра, што е за 6 отсто повеќе во однос на ...
сите 151 | | | веќе видена

Цените на нафтата на меѓународните пазари денеска паднаа под 43 американски долари под притисок на новиот бран на пандемијата на коронавирусот во САД, за кој ...
сите 15 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи