DB Shenker

Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: rr.36, Zona industriale Ilinden p.n.
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7435 км

  • Telefon 2: 02 3290865
  • Faksi: 02 3107666
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 08:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/05ec91c839a51b2f6c3d2a6cca11d17f.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

DB Shenker ne Maqedoni

Shenker është njëri ndër provajderët prijës botëror të shërbimeve logjistike integruese, duke ofruar zgjidhje logjistike tokësore, ajrore, transport detarë si dhe spektër të gjerë të zgjidhjeve logjistike.

Në bazë të nevojave të rrëfyera, përkatsisht rritjen e vazhdimishme të shkëmbimit të të mirave, në vitin 2001 është e themeluar firma Shenker DOOEL Shkup.

Për momentin kemi 40 të punësuar me shkollim përkatës dhe pervojë në kryerjen e punëve shpedituese.

Në kuadër të Shenker DOOEL Shkup fuksionojnë edhe sekcione për transport Tokësor, Ajrorë dhe transport Detarë, dhe sekcione për ndërmjetsim doganorë me depo doganore të vetën.

Me sjellje profesionale, përvojë dhe dituri, jemi në mundesi të fitojmë kilient të ri, ndërsa ekzistenca jonë është e drejtuar kah dy qëllime:
- Paletë e gjërë e shërbimeve dhe
- klientë të kënaqur…
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj